Сєнкевич назвав Миколаїв “маленькою Венецією” і звинуватив містян в ударі окупантів по водозабору


08:0617.07.2023

Про це йдеться в інтерв’ю мера Миколаєва Олександра Сєнкевича Mind.

-Коли був звільнений Херсон, ми вже почали давати містянам питну воду – відремонтували труби й стали качати. Миколаївці дуже зраділи, що з’явилася вода, розповіли про це всім. Росіяни дізналися – і зруйнували наш водозабір. Тому було вирішено, що коли в місті знову з’явиться вода, ми не будемо це розголошувати. Можу сказати, що приблизно за місяць до руйнування Каховської ГЕС нам вдалося розпочати процес подання питної води. І про це ніхто не знав.

 – Як це вдалося?

– Завдяки місцевій владі було збудовано додатковий водозабір. Ми перебудували нашу систему й почали качати воду з Дніпра. Проте руйнування Каховської ГЕС внесло негативні корективи. 

На сьогодні в нас є альтернативний план. Думаю, що найближчого місяця в Миколаєві знову з’явиться питна вода. Першочергова наша мета – запустити саме питну воду в систему.

Потім візьмемось за ремонти труб, бо солона вода, що використовується як технічна, руйнує наші трубопроводи. Через значну кількість проривів іноді ми іронічно називаємо Миколаїв «маленькою Венецією».© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube