У Миколаївській області у першому півріччі від приватизації було отримало майже 4,5 млн.грн.


12:2316.07.2023

Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Миколаївській області Регіонального відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях за перше півріччя 2023 року через приватизаційні аукціони було забезпечено надходження до бюджету у сумі 4,445 млн. грн.

Про це повідомили в Управлінні, передає Інше ТВ.

Найуспішнішим аукціоном став продаж окремого майна – Комплексу будівель та споруд: адмінбудівля літ.А-2 загальною площею 654,6 кв. м; вбиральня літ.Б-1, споруда І, огорожа 2-4, за адресою: Миколаївська область Миколаївський р-н м. Нова Одеса, вул. Кухарєва, 42. Стартова ціна була 835,74 тис. грн., а проданий цей об’єкт був за 1 млн. 550,001 тис. грн. (без ПДВ). В торгах брали участь три учасники.

Як нагадують в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Миколаївській області РВ ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях, у Миколаївській області є 31 об’єкт на приватизацію. Ознайомитися з ними можна за посиланням.

Як повідомляло Інше ТВ,  на 25 травня був запланований аукціон з продажу найбільшого об’єкту малої приватизації за останні роки – єдиного майнового комплексу ДП «Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України» разом з базою відпочинку в Коблево «Наука».

Але він не відбувся, на сайті Prozorro.Продажі оголосили нову дату – на 2 червня, але потім аукціон відмінили.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube