Рідкісні кадри: артилеристи миколаївської «79-ки» показали, як влучним вогнем зривають плани противника (ФОТО)


15:2214.07.2023

Артилерія десантно-штурмових батальйонів 79-ї десантно-штурмової бригади активно допомагає побратимам утримувати оборонні рубежі.

Унікальні кадри показала Служба зв’язків з громадськістю 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України на фейсбук-сторінці бригади, передає Інше ТВ.

На світлинах зафіксований момент бойової роботи артилерійської гармати, яка веде вогонь по противнику, що розпочав штурмові дії на одну з позицій десантників.

«Отримавши дані від аеророзвідки про висування та розгортання ворожої колони, гармаші нанесли по ній точне вогневе ураження. Понісши втрати в живій силі, окупанти відмовились від своїх планів штурмувати наші позиції.

– Вогнева підтримка – це те, що додає міцності нашій обороні. Ми розуміємо, яка на нас покладена відповідальність, тому відпрацьовуємо свої дії до автоматизму, аби нанести ворогу максимальні втрати, – каже командир гармати», – йдеться в дописі до фото.

Як повідомляло Інше ТВ, Зеленський назвав бригади, які особливо себе проявили на фронті минулого тижня, – серед них і миколаївські десантники (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube