Роботодавці та підприємці Миколаївщини сплатили до місцевих бюджетів понад 4,8 млрд. грн. ПДФО


12:0013.07.2023

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Миколаївській області, у І півріччі 2023 року, податковою службою області вжито ефективних заходів щодо легалізації зайнятості населення. У результаті чого до місцевих бюджетів забезпечено понад 4,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що перевищує показник аналогічного періоду 2022 року на 1,2 млрд грн, або на 33,4 відсотки.

Слід зазначити, що податок на доходи фізичних осіб є одним із основних джерел наповнення місцевої казни. У структурі надходжень він займає позицію лідера – 80,7 відс. від загальної суми інших податків і зборів.

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів, зокрема податку на доходи фізичних осіб, позитивно впливає на соціально-економічний розвиток територіальних громад Миколаївщини. Адже органи місцевого самоврядування можуть самостійно забезпечувати належне функціонування закладів соціальної сфери та вирішувати питання розвитку територіальних громад, без виділення додаткових коштів з державного бюджету.

Нагадуємо, що своєчасність і  повнота наповнення місцевого бюджету – запорука економічного та соціального розвитку нашого регіону.  © Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube