У Миколаєві обговорили проект постанови КМУ про передачу водних акваторій Миколаївського регіону АМПУ і не згодні – Колегія Громадських рад готує звернення до Кабміну (ФОТО)


14:5912.07.2023

11 липня відбулось засідання Колегії Громадських рад, на якому був обговорений проєкт постанови КМУ про передачу водних акваторій Миколаївського регіону АМПУ.

Що було вирішено, поінформував на своїй сторінці в Фейсбук голова Еспертно-громадської ради Артем Ващиленко, передає Інше ТВ.

За його словами, про проект постанови КМУ про передачу водних акваторій Миколаївського регіону АМПУ і розширення кордонів акваторії Миколаївського порту поінформував директор з безпеки ТОВ СП «Нібулон» Андрій Волік.

«Згідно з новими кордонами (відповідно до проекту постанови КМУ – прим.ред.) до акваторії Миколаївського порту входить 90% акваторії міста. Враховуючи особливості використання такого роду територій, про розвиток Миколаєва, як міста на воді, не може бути й мови. Колегією вирішено підготувати звернення до уряду і наголосити на участі громаді у розробці кордонів акваторії порту та недопущення прийняття рішень що обмежують перспективи розвитку міста», – зокрема, написав Артем Ващиленко.

Як повідомляло Інше ТВ, Туреччині поки не вдалось забрати свої судна з портів Миколаєва© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube