Учбово-спортивна оздоровча база «Динамо» в Очакові потерпає від російських атак: наскільки вона зруйнована (ФОТО)


19:5609.07.2023

7 липня в результаті ворожої атаки дронами вкотре постраждала Учбово-спортивна оздоровча база «Динамо» в місті Очакові.

Через попадання одного з дронів у дах триповерхового корпусу з мансардою сталася велика пожежа, що майже повністю зруйнувала четвертий поверх будівлі, було сильно пошкоджено третій поверх будівлі.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Учбово-спортивної оздоровчої бази «Динамо» в Очакові, передає Інше ТВ.

Як підкреслюється в повідомленні, загалом протягом широкомасштабного російського вторгнення спортивні споруди та готельний комплекс Учбово-спортивної оздоровчої бази «Динамо» потерпали від ворожих атак, було зруйновано або пошкоджено майже всі будівлі на території бази. Як тепер виглядає база, дивіться на фото:

«До повномасштабного вторгнення на УСОБ «Динамо» проводились обласні та всеукраїнські змагання, навчально-тренувальні збори всеукраїнського рівня, спартакіади та оздоровлення дітей, проводились різноманітні спеціальні заходи для дітей уразливих категорій.

Закликаємо всеукраїнські та міжнародні організації до допомоги у ліквідації наслідків ворожих атак та підтримки у відновленні єдиної бази олімпійської, параолімпійської та дефлімпійської підготовки у Миколаївській області!

Контактна особа: перший заступник голови ГО «МОО ФСТ «Динамо» України» Барський Валерій Євгенович, тел. 0931650033», – також йдеться в повідомленні.

Як повідомляло Інше ТВ, минулої доби ворог вкотре обстріляв акваторію Очакова.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube