На Миколаївщині громаді реально повернули земельну ділянку на Чорноморському узбережжі вартістю 2,7 млн грн


18:5307.07.2023

Березанським районним судом  задоволено позов Миколаївської окружної прокуратури та скасовано незаконне розпорядження Березанської РДА, яким фізичній особі для індивідуального дачного будівництва надано у приватну власність земельну ділянку площею 10 соток вартістю 2 млн грн, розташовану в курортній зоні «Рибаківка».

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Водночас, спірна земельна ділянка входить в межі пляжної зони прибережної захисної смуги Чорного моря, відтак, не може бути передана у приватну власність та використовуватись для дачного будівництва.

Суд погодився з доводами прокурора, визнав незаконним та скасував рішення органу виконавчої влади та зобов’язав громадянина повернути земельну ділянку водного фонду у власність держави.

Наразі окружною прокуратурою забезпечено перереєстрацію земельної ділянки за територіальною громадою, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідний запис. Право приватної власності відповідача на спірну земельну ділянку припинено.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині прокуратура не допустила передачі громадянину 12 соток на березі Південного Бугу© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube