INSHE.TV
Понеділок, 7 Липня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Миколаїв

На Миколаївщині прокуратура не допустила передачі громадянину 12 соток на березі Південного Бугу

07.07.2023
у Миколаїв, Суспільство
В этом году на Южном Буге паводка не ждут

За втручання обласної прокуратури попереджено незаконне вибуття з комунальної власності земель водного фонду.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Усупереч встановленого на час дії воєнного стану мораторію на набуття у приватну власність комунальних земель, Миколаївським окружним адміністративним судом у лютому поточного року за позовом громадянина ухвалено рішення, яким зобов’язано Костянтинівську сільську раду надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 12 соток для ведення садівництва.

Крім того, при ухваленні вказаного рішення судом не було враховано, що земельна ділянка відповідно до містобудівної документації села Костянтинівка знаходиться у прибережній захисній смузі річки Південний Буг, а тому згідно діючого законодавства не може перебувати у приватній власності.

Незважаючи на той факт, що вказаним судовим рішенням на сільську раду, яка виконує повноваження власника комунальних земель, фактично покладено обов’язок вчинити протиправні дії в обхід мораторію, останньою заходів до апеляційного оскарження незаконного рішення суду вжито не було.

З огляду на бездіяльність сільської ради, прокуратурою застосовано повноваження, передбачені ст. 131-1 Конституції України, та подано апеляційну скаргу на зазначене рішення суду.

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури – скасував незаконне рішення суду та у позові громадянина відмовив.

Таким чином, належним реагуванням прокуратури попереджено безпідставне надання земельної ділянки водного фонду у приватну власність.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині суд зобов’язав органи місцевого самоврядування взяти на облік безхазяйні гідроспоруди вартістю майже 60 млн грн

Немає результатів
Подивитися усі результати
Inshe.tv

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv