Бібліотеці Шури Кобера і Віті Хоменка та її філіям у Миколаєві передали 500 книжок (ФОТО)


09:5807.07.2023

6 липня бібліотеці Шури Кобера і Віті Хоменка та її філіям передали 500 книжок останніх років видання.

Це яскраві новинки художньої літератури, посібники з вивчення української та англійської мов, правописи тощо. Їх отримано у межах ініціативи «Українським дітям – українську книгу». 

Про це повідомили в Миколаївські міській раді, передає Інше ТВ.

Юні читачі мали нагоду власноруч розпакувати та переглянути подарунки. Справжнє свято книги для дітей організували начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров та представник фонду Андрій Кротов.

Благодійна акція «Українським дітям – українську книгу» стартувала у березні 2022 року. Вона реалізується за ініціативи Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України, за сприяння благодійного фонду «Здоров’я майбутнього».

До акції долучилися видавці з усієї України, серед найактивніших – «Фоліо» та «Ранок». За цей час понад 600 000 одиниць літератури зібрано і доставлено у різні куточки нашої держави та за її межі. До Миколаївської області надійшло більше 6 тис. примірників. Книги безоплатно передають у громади, до бібліотек, освітніх хабів тощо.

Ознайомитися з новинками можуть усі бажаючі за адресою: пр. Центральний, 173.

Як повідомляло Інше ТВ, у квітні Снігурівській бібліотеці на Миколаївщині передали понад 1 тисячу книг – їх розподілять серед інших бібліотек громади (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube