Вважався загиблим, поки… не обміняв водійське посвідчення. Неймовірна історія на Миколаївщині


11:0306.07.2023

Неймовірна історія відбулася днями в сервісному центрі МВС, що у Новому Бузі на Миколаївщині.

Задля обміну посвідчення водія до сервісного центру МВС в Новому Бузі звернувся 75-річний чоловік. Під час перевірки по базах стало зрозуміло, що випадок неординарний, – у відповідних реєстрах дана особа була зазначена, як загибла внаслідок воєнних дій.

Однак історія завершилась щасливо, розповіли в Регіональному сервісному центрі МВС в Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Понад рік село Пришиб, де жив Володимир, знаходилось на лінії зіткнення, в самому епіцентрі тривалих артилерійських дуелей. Однієї ночі, під час чергових обстрілів, росіяни руйнівним снарядом поцілили в його хату та обійстя, повністю зруйнував їх. Володимир, на щастя, залишився живий. Поки сусіди оговтувались від наслідків обстрілів, чоловік зібрався й пішов пішки до родичів в Березнегувате. Тож сусіди й припустили, що вже назавжди попрощалися з паном Володимиром.

Інформація про «загибель» Володимира спливла саме під час звернення до сервісного центру МВС. Наразі адміністратор сервісного центру МВС вже направив відповідні матеріали для корегування до відділку поліції.

Тож попереду у пана Володимира, який отримав нове водійське посвідчення, ще багато дивовижних зустрічей та безліч позитивних емоцій.

Як повідомляло Інше ТВ, станом на кінець травня до Єдиного реєстру осіб, які зникли безвісти за особливих обставин (війна, катаклізм, катастрофа), були внесені дані про 23,7 тис. осіб, про зникнення яких перед цим заявили родичі. © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube