Від початку повномасштабної війни у медзакладах Миколаївської області встановлено 120 генераторів – МОЗ


14:5205.07.2023

Від початку повномасштабної війни у медзакладах Миколаївської області встановлено 120 генераторів.

Про це повідомили в пресслужбі МОЗ України, передає Інше ТВ.

Всього Міністерство охорони здоров’я разом із партнерами забезпечило медичні заклади України 2 258 генераторами. Зокрема, Медичними закупівлями України на замовлення МОЗ було придбано 656 апаратів на суму понад 132,6 млн грн. Ще 1 602 апарати було отримано як гуманітарну допомогу від партнерів.

Попри те, що минув тільки перший місяць літа, в Україні триває активна підготовка до наступного зимового сезону. В умовах щоденної загрози ракетних обстрілів МОЗ продовжує забезпечувати лікарні генераторами та джерелами безперебійного живлення, аби в умовах віялових чи аварійних відключень електроенергії заклади могли повноцінно і безперебійно працювати та надавати необхідну медичну допомогу.

Зазначимо, що генератори в якості допомоги вдалося отримати у межах спільних проєктів з Глобальним фондом, ВООЗ, USAID та завдяки численним міжнародним партнерам.

Як повідомляло Інше ТВ, Rolls-Royce та PerinGenerators Group виготовили потужні генератори для українських лікарень – зокрема і для Миколаївської© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube