Миколаївщина у першому півріччі дала у зведений бюджет майже 9 млрд грн податків


11:2005.07.2023

Упродовж першого півріччя 2023 року до зведеного бюджету України від платників Миколаївщини надійшло майже 9 млрд грн податків і зборів.

Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Ігор Кузьмін, передає Інше ТВ.

Так, до державної скарбниці громадяни та бізнес Миколаївщини сплатили майже 3 млрд грн, що на 510,6 млн грн більше, ніж у аналогічному періоді 2022 року. З них податок на доходи фізичних осіб – майже 1,3 млрд грн, що на 320,8 млн грн, більше, ніж у аналогічному періоді минулого року.

Також серед основних бюджетоформуючих платежів лідирують: податок на додану вартість – 882 млн грн, військовий збір – 438,9 млн грн, податок на прибуток – 258,6 млн гривень.

Доходи місцевих бюджетів у першому півріччі поточного року склали 6 млрд гривень. У порівнянні з січнем – червнем 2022 року додатково забезпечено надходження 1,5 млрд гривень.

«Дякую всім представникам бізнесу, хто в умовах воєнного стану продовжує працювати, забезпечувати робочими місцями жителів регіону і сумлінно сплачувати податки. Ваш вагомий внесок допомагає оперативно забезпечувати необхідними ресурсами ЗСУ задля захисту країни. Адже кожна сплачена гривня до бюджету підтримує економіку нашої держави. Разом ми сила! Разом до Перемоги!», – зазначив Ігор Кузьмін.

Як повідомляло Інше ТВ, Комунікаційна податкова платформа вирішує питання бізнесу та громадськості© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube