Нові магістральні водогони забезпечать водою Миколаївську і ще 3 області, – Кубраков (ФОТО)


07:3304.07.2023

Віце-прем’єр-міністр з відновлення Олександр Кубраков 3 липня перебував з робочою поїздкою на Дніпропетровщині.

Він проінспектував підготовчі роботи з будівництва магістральних водогонів, які забезпечать якісною питною водою області, що постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає Інше ТВ.

У найближчих планах – будівництво магістральних водогонів Карачунівське водосховище – Кривий Ріг – Південне водосховище, Марганець – Нікополь, Хортиця (ДВС2) – Томаківка. Вони складатимуться з 3 ланок протяжністю майже 150 км. Реалізація проєкту забезпечить водою щонайменше мільйон людей з Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської і Херсонської областей.

«Будівництво магістральних водогонів – найважливіший зараз проєкт відновлення. Вони у буквальному сенсі прокладатимуться з нуля. Міжнародні партнери залучені до закупівлі та логістики труб необхідного діаметру, а також насосів великої потужності. Ставимо для себе амбітне завдання – завершити роботи якомога швидше», – підкреслив Віце-прем’єр-міністр Олександр Кубраков.

За ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури Урядом було ухвалено рішення про виділення 1,5 мільярда гривень на будівництво магістральних водогонів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії росії.

Реалізацію проєкту взяло на себе Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Як повідомляло Інше ТВ, 7 червня на засіданні КМУ було виділено Херсонській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях майже 846 млн грн на забезпечення потреб регіонів у питній воді.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube