Данія оголосила новий пакет допомоги для Миколаївської області: з чого він складатиметься (ФОТО)


22:3303.07.2023

У понеділок, 3 липня, під головуванням Міністра співробітництва в галузі розвитку та глобальної кліматичної політики Данії Дена Янніка Йоргенсена відбулося друге засідання керівного комітету по співпраці Королівства Данія та Миколаївської області.

Від Миколаївської області участь у засіданні взяли начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов та керівник Миколаївського офісу UST – Ukraine Support Team Дмитро Тарасенко.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Під час засідання Міністр Королівства Данія оголосив новий пакет допомоги для Миколаївської області.

Зокрема, він складатиметься з:

⁃ поставки регіону нової спеціалізованої техніки;

⁃ допомоги по ремонту пошкоджених внаслідок російської агресії будівель;

⁃ допомоги по облаштуванню бомбосховищ в школах для організації оффлайн-навчання дітей;

⁃ надання Миколаївщині сучасного медичного обладнання;

⁃ фінансування та підтримки Регіонального офісу по міжнародному співробітництву в Миколаївської області (РОМС).

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначив, що якісний рівень освітнього процесу залежить від безпекової складової навчання за всіма належними параметрами, оскільки вихід учнів на офлайн-навчання можливий лише за умов дотримання всіх нормативних вимог, в тому числі – облаштування бомбосховищ.

Обговоривши всі умови надання допомоги, Віталій Кім висловив вдячність Королівству Данія за безперервність потужного процесу тісної співпраці між Данією та Україною.

«Наша співпраця є гарантією того, що процес відновлення Миколаївщини буде ефективним та якісним. Щиро дякуємо вам за це!», – додав очільник області.

Як повідомляло Інше ТВ, Мер Миколаєва у червні був у Данії: взяв участь у форумі, поспілкувався з високопосадовцями і провів перемовини з владою Копенгагену (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube