Спортивний уікенд: спортсмени з Миколаєва відзначились і на чемпіонаті Європи, і на чемпіонатах України (ФОТО)


17:3603.07.2023

Цього уікенду спортсмени з Миколаєва відзначились і на чемпіонаті Європи, і на чемпіонатах України.

Про це повідомили в управлінні у справах фізкультури і спорту Миколаївської міськради, передає Інше ТВ.

Так, вихованці ДЮСШ №7 взяли участь у чемпіонаті Європи з пляжної боротьби, який проходив з 24 червня по 3 липня у Сан Лоренцо дю Вар, Франція. Руденко Максим посів 4 місце, Шуляк Діана 5 місце. Тренують спортсменів Олександр Антоненко, Геннадій Шабанов, Микола Чумаченко і Георгій Петков.

Спортивний уікенд: спортсмени з Миколаєва відзначились і на чемпіонаті Європи, і на чемпіонатах України (ФОТО) 1

Призерами чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, який пройшов у Луцьку, також стали миколаївці. Спортсмени МСДЮСШОР з легкої атлетики посіли такі місця: Андрій Куліуш  виборов 3 місце (стрибки у довжину з результатом 6.71 м), а у естафетах 4х100 м з результатом 50.46 бронзовими призерками стали Ксенія Луценко та Ірина Новак. Тренують спортсменів Олена Холоша, Юрій Грицак, Марина Чумаченко, Леонід Боровський.

Спортивний уікенд: спортсмени з Миколаєва відзначились і на чемпіонаті Європи, і на чемпіонатах України (ФОТО) 3

2 липня у м. Жовква Львівської області добіг кінця командний чемпіонат України в олімпійських видах програм з велосипедного спорту (шосе). Спортсмени СДЮСШОР з велоспорту здобули 4 медалі: Чугай Анастасія, Хміляр Ярослава та Петрук Анастасія посіли 3 місце серед дівчат у командному заліку на індивідуальній гонці, а Пушкар Валерія зайняла 3 місце в індивідуальній гонці по особистому заліку. Тренують спортсменок Михайло Роздобудько, Михайло Кравець та Олександр Садовський.

Спортивний уікенд: спортсмени з Миколаєва відзначились і на чемпіонаті Європи, і на чемпіонатах України (ФОТО) 5

Також у Миколаєві відбувся Відкритий чемпіонат міста з синхронного плавання. Змагання серед довільних дуетів, соло, ЗФП та СФП проходили в спортивному комплексі «Зоря» з 30 червня по 1 липня, у них взяли участь вихованці КДЮСШ «Україна», МО ШВСМ та Федерації синхронного плавання Миколаївської області. Найкращими серед солісток у своїх вікових категоріях стали Телевна Мар’яна, Кірова Анна, Артеменко Яна та Іонел Ксенія. Переможці серед дуетів – КМСУ Кірова Анна та Арсентьєва Анна. Найкращою з ЗФП та СФП стала Шумилова Олександра. Тренують спортсменок Олена Шумилова, Ірина Миронова та Ганна Орел.

Як повідомляло Інше ТВ, Як у Києві зустрічали чемпіонів ІІІ Європейських ігор – миколаївців Данила Коновалова і Олега Колодія, а також киянку Джоан Фейбі Бежуру (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube