Як покращити роботу з родинами військовополонених та безвістізниклих осіб: у Миколаєві відбулась велика нарада (ФОТО)


14:1901.07.2023

30 червня команда Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Південного регіону зустрілися із представниками Миколаївського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Головного управління Національної поліції, Служби безпеки України (Об’єднаного центру), Миколаївської обласної прокуратури, Національної гвардії України, командування ВМС ЗСУ, Управління юстиції, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини для підсумків роботи з родинами військовополонених у першому півріччі 2023 року.

Про це повідомили в Представництві Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Південного регіону, передає Інше ТВ.

Під час наради фахівці Представництва ознайомили учасників наради із заходами, що проводяться Координаційним штабом для звільнення з полону Захисників. Серед них – залучення міжнародних організацій, перелік послуг, що надаються родинам військовослужбовців, соціальний супровід та механізм функціонування реєстру військовополонених.

Крім того, представникам органів влади, військового командування та правоохоронних органів розповіли про можливість для рідних  Захисників зареєструватись в особистому кабінеті на сайті Координаційного штабу, а також отримати безоплатну правову допомогу.

У результаті домовились про поширення серед населення інформаційних буклетів про повноваження та контакти Південного регіонального центру та зацікавлених органів влади. Також обговорили подальші спільні заходи для покращання комунікації з родинами Захисників і налагодження оперативної міжвідомчої взаємодії.

Як повідомляло Інше ТВ, 17 червня у Каштановому сквері Миколаєва, пройшла акція на підтримку процесу обміну військовополоненими, яку організували рідні та близькі тих, хто досі залишається у полоні рф.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube