Лісівники Миколаївщини і Одещини отримали нову техніку (ФОТО, ВІДЕО)


09:2430.06.2023

Перша партія тракторів від централізованої закупівлі ДП «Ліси України» прибула до Південного лісового офісу.

Ці шість одиниць нової техніки роз’їдуться по філіях Миколаївської та Одеської областей. Слід зауважити, що останнє поповнення автопарку в деяких лісових господарствах відбувалося не менше, ніж 12 років тому. А більшість тракторів у філіях віком 20-40 років.

Про це повідомили у Південному лісовому офісі, передає Інше ТВ.

Нова техніка дозволить досягти цілей, які поставили собі лісівники Південного лісового офісу у рамках ініціативи Президента «Зелена країна», — висадити ліс під час осінньої лісокультурної кампанії на площі 5900 га на територіях Миколаївщини та Одещини.

Як підкреслюють в Південному лісовому офісі, придбання техніки — це один з результатів реформи лісової галузі. Адже утворення єдиного підприємства надало можливості залучати інвестиції в не ресурсні регіони.

Всього підприємство закупило 11 тракторів через Державну систему прозорих торгів Prozorro, а отже нові трактори, доставлені лісівникам, пройшли через чесну конкуренцію.

Як повідомляло Інше ТВ, Дві громади Миколаївщини отримали спеціалізовану техніку від Данії та UNOPS (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube