«Золотий» стрибун в воду Данило Коновалов з Миколаєва: «Підготовка була потужна, тож я знав, що у нас буде медаль» (ФОТО)


13:3629.06.2023

Нагадаємо, що вчора, 28 червня, миколаївці Олег Колодій та Данило Коновалов (не дивлячись на те, що Олег Колодій зараз виступає за інше місто, він не перестав бути миколаївцем) здобули «золото» Європейських ігор на 3-метровому трампліні (ВІДЕО).

Олег та Данило почали стрибати разом лише цього року. Але швидко досягли прогресу і лише після двох виступів на Кубку світу стали першими у Європі.

Про це повідомляють в НОК України, передає Інше ТВ.

«Насправді, я знав, що у нас буде нагорода, оскільки підготовка була дуже потужна, – зізнався Данило Коновалов. – Не здогадувався лише, якого ґатунку. Взагалі я задоволений усіма своїми стрибками. Думаю, міг би краще стрибнути у третьому раунді «три з половиною оберти із задньої стійки вперед». Але, в принципі, мені поставили непогані оцінки, тому я усім задоволений, ми дуже гарно попрацювали».

Також 20-річний представник Миколаєва розповів, за чим встиг вже скучити за час перебування у Хожуві, та що зробить перш за все після повернення додому.

«Якщо не брати родичів – маму, тата, дідуся і бабусю, тому що додому в Миколаїв я ще повернусь нескоро, десь тільки місяців через два, то, мабуть, вже скучив за нашою українською їжею та, загалом, за Києвом, за Україною», – розповів Данило.

Новоспечений чемпіон також зауважив, що попереду у нього два дуже важливих старти: це чемпіонат світу, де будуть розігруватися олімпійські ліцензії, а також Суперфінал Кубка світу в Берліні.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube