Україна отримала від Німеччини енергетичне обладнання: солідний вантаж призначений, зокрема, «Миколаївобленерго» (ФОТО)


15:2027.06.2023

Україна отримала партію допомоги від німецьких партнерів у межах домовленостей, підписаних у квітні цього року у Києві міністром енергетики України Германом Галущенком та віце-канцлером ФРН Робертом Габеком для поглиблення Німецько-Українського енергетичного партнерства.

Про це повідомили в Міністерстві енергетики України, передає Інше ТВ.

Вантаж допомоги містить 27 пар сонячних модулів з інверторами, 26 сучасних акумуляторних батарей EcoFlow від німецької компанії Green Planet Energy.

Відповідна допомога буде передана для потреб АТ «Миколаївобленерго».

Ще 48 панелей потужністю до 500 Вт будуть розподілені для потреб Мереф’янської громади на Харківщині.

Також партнери передали 16 силових трансформаторів з твердою ізоляцією від компанії The Berliner Verkehrsbetriebe (BVG – найбільшої німецької компанії громадського транспорту), трансформатор, розподільні пристрої та котушки кабелю передали компанії Maaß GmbH та Energie Waldeck-Frankenberg. 

Крім того, в межах Німецько-Українського енергетичного партнерства, за фінансування Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини (BMWK) було закуплено та доставлено в Україну 55 генераторів та 11 котушок алюмінієвого проводу. 

«Сьогодні в Україні триває наймасштабніша за всю історію ремонтна кампанія на енергетичних об’єктах. Ми готуємося до опалювального сезону, який може бути не менш складним, ніж попередній. І допомога наших міжнародних партнерів у цій підготовці – дуже цінна, зокрема для сектору відновлюваних джерел. Дякуємо Німеччині за потужну підтримку», – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко. 

Як повідомляло Інше ТВ, наприкінці травня енергетики прифронтових областей отримали понад 40 тонн опор для відновлювальних робіт від Польщі. «Миколаївобленерго» – в переліку (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube