У Миколаєві прибирають будівельні відходи, які виникли внаслідок російських обстрілів і бомбардувань (ФОТО)


15:3023.06.2023

У Миколаєві вивозять будівельне сміття, що утворилося внаслідок обстрілів і бомбардувань міста.

За результатами тендеру, оголошеного департаментом ЖКГ, виконавцем робіт стала місцева компанія “Миколаївбудмеханізація”.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради, передає Інше ТВ.

Відучора будівельники та кілька одиниць спецтехніки працюють біля одного з будинків на проспекті Миру. Внаслідок ракетного удару російських агресорів зруйнована ціла секція багатоповерхівки. 

Екскаватор вигрібає уламки будівлі та вантажить на самоскид. Відходи одразу вивозять на полігон, де для цього відвели окремий майданчик тимчасового зберігання. Потім ці залишки подрібнять за допомогою спецтехніки та розсортують. Місто планує розробити механізм переробки, утилізації або повторного використання будівельного сміття, що утворилося внаслідок руйнувань. 

“Договір з підрядником укладено 14 червня, – розповідає Артем Сапожник, заступник директора департаменту ЖКГ. – Перелік адрес, за якими працюватимуть бригади підприємства, доволі довгий. У ньому не менше 40 об’єктів. Почали на проспекті Миру, за кілька днів приступлять до вивезення уламків на вул. Крилова, і далі за планом”. 

Якість робіт ретельно контролюють співробітники департаменту: здійснюється фото- та відеофіксація, ведеться облік перевезення відходів. 

 Як повідомляло Інше ТВ, в середині травня у Миколаєві анонсували велике прибирання – треба вивезти майже, 7,7 тис.куб.м будівельних відходів з усіх пошкоджених російськими обстрілами будівель© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube