У Миколаєві побували представники Посольства Швеції в Україні та Норвезької ради у справах біженців (ФОТО)


09:3921.06.2023

У вівторок, 20 червня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім провів зустріч із заступником голови місії та радником Посольства Швеції Каспером Андерссоном, першим секретарем Посольства Швеції Еріком Петерссоном та керівником програми Норвезької ради зі справ біженців в Україні Нікою Фарнворс.

Також були присутні заступники начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов та Олександр Трайтлі, керівник Миколаївського офісу UST – Ukraine Support Team Дмитро Тарасенко, регіональний менеджер Південного регіонального офісу Норвезької ради зі справ біженців в Україні Дімітрі Звіададзе, провідний фахівець відділу укриття, водопостачання та гігієни Марія Земляна, керівник відділу харчової безпеки та життєзабезпечення Людмила Трегубенко й представники сторін.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Під час зустрічі сторони обговорили важливі питання, що стосуються співробітництва між країнами та розвитку регіону. Так, було розглянуто можливості розвитку B2B, що сприятиме створенню нових робочих місць та підтримці економіки області.

Віталій Кім наголосив, що міжнародна співпраця вкрай важлива для Миколаївщини.

«Ми цінуємо вашу підтримку та готовність допомогти нам у відновлені, розвитку та розв’язанні нагальних проблем», – звернувся до норвезьких партнерів очільник області. Як приклад якісної та успішної співпраці він навів роботу з Данією.

Окремо обговорили тему відновлення соціальної інфраструктури та створення укриттів у школах.

Каспер Андерссон зазначив, що створення безпечного середовища для освіти є спільним завданням.

«Ми розуміємо, що відновлення навчальних закладів та облаштування укриттів відіграє важливу роль. Наше партнерство має на меті сприяти цьому процесу та створити засади для стабільного та безпечного розвитку дітей», – сказав він.

Зі свого боку Дмитро Тарасенко додав, що важливим аспектом є координація діяльності міжнародних партнерів та спрямування їх зусиль до місць, де вони потрібні найбільше.

«Важливо встановити механізми співпраці, які забезпечать взаємодію та координацію міжнародних організацій на всіх рівнях – від стратегічного планування до практичної реалізації проєктів. Такий підхід дозволить максимально ефективно використовувати ресурси», – пояснив керівник Миколаївського офісу UST.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаїв відвідав представник Національної асоціації муніципалітетів Данії (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube