Ротарі Клуб передав 3-й лікарні у Миколаєві важливе обладнання  (ФОТО)


12:1420.06.2023

Продовжуючи системну підтримку медичних закладів незламного Миколаєва, «ротарійці» передали чергову партію сучасного обладнання медикам міста.  

Про це повідомили у Ротарі Клуб Миколаїв, передає Інше ТВ.

Міська лікарня №3 – це передовий медичний заклад, на базі якого функціонують унікальні і єдині відділені на всю Миколаївщину. Зокрема, відділення гнійно-септичної хірургії лікарні отримало сучасний операційний світильник, а операційний блок – хірургічний стіл з додатковими зручними функціями для лікарів.  

«Необхідне обладнання вдалося придбати також завдяки допомозі донорів з Великої Британії. Ми вдячні за допомогу в реалізації цього благодійного проекту для медичного закладу колегам та лікарям ротарійцям з International Rotary Fellowship of Healthcare Professionals (IRFHP, Голова John Philip), керівництву Д2232 (Губернатор Віталій Лесько) та Медичному підкомітету Координаційного Комітету Д2232 по подоланню гуманітарної катастрофи (Медичний Координатор Д2232 Ольга Палійчук) за загальну системну організаційну багатомісячну роботу. Об’єднуємо зусилля та працюємо далі!», – зазначив паст–президент «Ротарі Клуб Миколаїв» Артем Ващиленко.

Все обладнання використовується для надання хірургічної допомоги хворим, у чому особисто пересвідчилися «ротарійці».  

«Операційний стіл, який наша лікарня отримала завдяки «ротарійцям», дозволяє безпосередньо під час оперативного втручання проводити рентгенологічні дослідження пацієнту, зокрема за допомогою використання приладу С–дуга. Безперечно, це полегшує роботу хірургів та зменшує тривалість операції», – підкреслив лікар–хірург Олександр Чеботарьов.

Як повідомляло Інше ТВ, у травні в рамках проекту Ротарі Клубу Миколаїв по оснащенню операційних кімнат у шпиталях Миколаївщини був переданий мобільний світильник до обласної дитячої клінічної лікарні.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube