Представлено нового керівника Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області (ФОТО)


11:0320.06.2023

У понеділок, 19 червня, голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та його перший заступник Георгій Решетілов представили колективу Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області нову директорку Олену Мігель.

Раніше вона виконувала обовʼязки керівника установи.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім подякував колективу за роботу під час війни та зазначив, що призначення Олени Мігель є свідченням довіри до її професіоналізму.

«У вас є потрібні знання та досвід, щоб забезпечити високий рівень та стабільне управління фінансовими ресурсами. Бажаю вам успіхів на новій посаді», – звернувся він до новопризначеної керівниці.

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз також висловила сподівання, що під керівництвом Олени Мігель колектив продовжить демонструвати ефективність роботи.

«Минулого року Миколаївщина показала відмінну роботу колективу. Я сподіваюся, що тепер ви ще краще продемонструєте свою діяльність у підтримці стабільності та розвитку економіки області», – сказала вона.

Зі свого боку Олена Мігель запевнила, що й надалі буде сумлінно виконувати свої обовʼязки, забезпечувати фінансову дисципліну та підвищувати рівень довіри громадян до казначейської служби.

Як повідомляло Інше ТВ, Новий начальник Миколаївської РВА представив свою команду – до неї увійшов і депутат Миколаївської міськради (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube