ЧУ U-23 з фехтування на шаблях: у шаблістів з Миколаєва – командні «золото» та «срібло» (ФОТО)


09:0718.06.2023

Вчора, 17 червня, у столичному ЦСК ЗСУ шаблісти та шаблістки розіграли командні нагороди чемпіонату України з фехтування серед молоді U-23.

Про результати повідомили в Національній федерації фехтування України, передає Інше ТВ.

Золотий дубль оформив Богдан Боговін, додавши до здобутої напередодні нагороди найвищого ґатунку в особистій першості, командну перемогу разом з В’ячеславом Дзюбою, Даніїлом Скороходом та Артемом Струшляком. У фіналі миколаївські шаблісти взяли гору над Києвом (45:35), честь якого захищали й відтак стали срібними призерами Олександр Григорук, Роман Красновид, Єгор Семенов, Дмитро Шостак. Бронзу вибороли представники Черкас Данііл Абросімов, Станіслав Закутній, Данііл Лавренюк та Ігор  Маркунін, які після поразки у напруженому півфіналі 44:45 Києву, у поєдинку за третє місце перемогли команду Київської області (45:23).

У жіночих змаганнях першими стали черкащанки Дар’я Гонцова, Валерія Гнідашева, Ізабелла Гросул та Дар’я Науменко, які програючи по ходу фіналу сім ударів, таки зуміли вирвати перемогу (45:44) у миколаївської команди з трьома медалістками особистої першості у складі – Олександрою Бондар, Вікторією Коротченко та Валерією  Проченко, а також Владимирою Бабенко. На третю сходинку п’єдесталу зійшла команда Київ – 1 (Софія Головкіна, Дар’я Зубок, Ірина Страфун та Софія  Шмалун), яка програвши у півфіналі Черкасам (37:45), у зустрічі за бронзу перемогла Миколаїв 2 (45:42).

Відео фінальних поєдинків дивіться на Youtube-каналі ФФУ тут

Шабля, чоловіки U-23  (командні) Шабля, жінки U-23 (командні)
1. Миколаїв – І (В’ячеслав Дзюба, Богдан Боговін, Даніїл Скороход, Артем  Струшляк)
 2. Київ – 1 (Олександр Григорук, Роман Красновид, Єгор Семенов,     Дмитро  Шостак)
 3. Черкаси (Данііл Абросімов, Станіслав Закутній, Данііл Лавренюк, Ігор  Маркунін)
1. Черкаси (Дар’я Гонцова, Валерія Гнідашева, Ізабелла Гросул,     Дар’я Науменко)
2. Миколаїв – 1 (Владимира Бабенко, Олександра Бондар,     Вікторія Коротченко, Валерія  Проченко)
 3. Київ – 1 (Софія Головкіна, Дар’я Зубок, Ірина Страфун, Софія  Шмалун)

Як повідомляло Інше ТВ, На чемпіонаті України U-23 з фехтування на шаблях Олександра Бондар і Богдан Боговін зробили золотий дубль для Миколаєва (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube