Відремонтовано першу ділянку дороги Миколаїв-Станіслав-Херсон (ФОТО)


17:1316.06.2023

У травні поточного року розпочався ремонт ділянки дороги Миколаїв-Станіслав-Херсон.

На сьогодні вдалося відремонтувати першу ділянку дороги, а саме від Миколаєва до села Галицинове.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Наразі ремонтні роботи вже розпочалися на ділянці між селами Галицинове та Лимани. У зв‘язку з цим у четвер, 15 червня, заступник начальника Миколаївської ОВА Валентин Гайдаржи разом з народним депутатом України Ігорем Копитіним, першим заступником голови Миколаївської обласної ради Антоном Табунщиком та депутатом Миколаївської районної ради Сергієм Моторним оглянули дану ділянку дороги та визначили подальший об‘єм та види робіт.

«Об‘єм роботи досить значний, але маю надію, що за сприятливих погодних умов ми зможемо закінчити всі роботи вже в червні цього року», – додав Валентин Гайдаржи.

Як повідомляє Валентин Гайдаржи, кінцевою метою даного ремонту є відновлення транспортного сполучення між Миколаєвом та селами Галицинове, Лимани, Лупареве.

Ремонтні роботи даної дороги виконуються в залежності від її технічного стану. Ліквідовуються вибоїни пневмо-струменевим методом, фрезерується покриття та укладається асфальтобетонна суміш. При покритті асфальтобетоном дотримується технологія – товщина шару не менше п’яти сантиметрів.

Як повідомляло Інше ТВ, 15 червня на Миколаївщині почали ремонтувати дамбу, яка веде до села Афанасіївка (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube