На Миколаївщині через суд державі повернули 10 соток пляжу в Рибаківці, які були передані у приватну власність


22:4014.06.2023

Березанським районним судом Миколаївської області задоволено позов Миколаївської окружної прокуратури щодо повернення земельної ділянки водного фонду площею 10 соток вартістю майже 600 тис грн, яка входить в межі пляжної зони прибережної захисної смуги акваторії Чорного моря.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Прокуратурою з’ясовано, що зазначена земельна ділянка рекреаційного призначення була виділена громадянину для індивідуального дачного будівництва із земель державної власності за межами населеного пункту в межах території Рибаківської сільської ради.

Земельна ділянка такої категорії може перебувати виключно у державній та комунальній власності, що й стало підставою для пред’явлення позову до суду.

Суд погодився з доводами прокурора, визнав незаконними та скасував рішення органу виконавчої влади та зобов’язав особу повернути земельну ділянку водного фонду у власність держави.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині через суд хочуть конфіскувати 40 га сільськогосподарської землі, якими користувались громадяни рф© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube