Вода могла принести ще: рятувальники кажуть, що після підриву росіянами Каховської ГЕС на Миколаївщині треба повторно обстежувати вже розміновані території (ФОТО, ВІДЕО)


19:0014.06.2023

На Миколаївщині триває робота з обстеження та приведенню в безпечний стан територій області. На сьогодні працює 11 піротехнічних розрахунків з 5 областей.

Про один день з життя піротехніків розповіли в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Так, 14 червня одна з груп піротехніків ДСНС продовжила обстежувати одне із сільськогосподарських полів у Снігурівській територіальній громаді Баштанського району. Під час роботи виявлено 5 різнокаліберних боєприпасів. Всі вони були знищенні шляхом контрольованого підриву у спеціально відведеному місці.

Як розповів Микола Поліщук, начальник групи піротехнічних робіт з м. Біла Церква Київської області, який сьогодні працює на Миколаївщині, підрив греблі Каховської ГЕС має свій вплив і на роботу піротехнічних підрозділів. “Сьогодні всі ті території, які до цього ми вже обстежували, але які потрапили в зону затоплення, знову стали небезпечними. Вода могла намити нових снарядів, залишків боєприпасів. Тому всі ці території підлягають повторному обстеженню. І місцевим мешканцям слід брати цей фактор до уваги та не наражати на небезпеку себе та оточуючих”, – каже піротехнік.

Загалом, на сьогодні піротехніки вже обстежили 4341 га в межах Миколаївської області, вилучили та знищили 17064 боєприпасів.

Як повідомляло Інше ТВ, За тиждень на узбережжя Одещини течія винесла 6 мін – Держприкордонслужба© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube