Зеленський подякував українським захисникам – зокрема, миколаївським морпіхам і десантникам. Про що ще сказав Президент (ВІДЕО)


22:4113.06.2023

«Наші воїни, наші герої! Я дякую вам усім, хто зараз у бою, хто захищає і просуває вперед наші позиції.

Бахмутський напрямок, а це, зокрема, воїни 80-ї окремої бригади ДШВ, – на різних ділянках є рух уперед. Я дякую вам! Дякую за надзвичайну хоробрість!

Підрозділи ОСУВ «Таврія» – в умовах надзвичайно жорстоких боїв, в умовах авіаційної та артилерійської переваги окупанта є рух уперед. Дякую, вам воїни! Дякую за кожен крок і за кожен метр української землі, яка звільняється від російського зла!

Морпіхи 35-ї та 36-ї окремих бригад, 110-та окрема механізована бригада, 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада, десантники нашої крутої «Сімдесятдевʼятки», артилеристи 55-ї окремої бригади «Запорізька Січ»… Дякую всім вам! Дякую за міцність!

І дякую всім у нашому суспільстві, хто розуміє, що звільнення нашої землі від таких окупантів потребує важких, героїчних та інтенсивних дій, які день за днем, крок за кроком дають необхідну потужність нашим наступальним діям.

Слава українським героям!

Слава всім у світі, хто допомагає!

Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 475 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню.

Як повідомляло Інше ТВ, Як і анонсувалось. США оголосили новий пакет військової допомоги – там баєприпаси для HIMARS і ще багато чого

Також повідомлялось «Маємо певні успіхи, реалізовуємо наші плани, рухаємося вперед» – Залужний розповів Міллі про ситуацію на фронті напередодні чергового «Рамштайну»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube