На Миколаївщині здійснюється комплексний підхід для надання допомоги евакуйованим людям з Херсонської області – Оксана Єльчієва


09:1913.06.2023

Миколаївщину визначено безпосередньо як транзитну область для жителів населених пунктів Херсонської області, які опинилися у зоні підтоплення внаслідок підриву конструкцій Каховської ГЕС.

Станом на сьогодні 52 людини виявили бажання залишитися на території Миколаївської області, їх було розміщено в місцях компактного проживання.

Про це у понеділок, 12 червня, під час брифінгу повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації Оксана Єльчієва, повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Щодо організації прийому людей з Херсонської області Оксана Єльчієва розповіла, що наразі Миколаївський залізничний вокзал визначено приймальним пунктом евакуйованого населення.

«Там працюють всі служби, які надають відповідну допомогу людям. Це, в першу чергу, представники Миколаївської ОВА, департаменту соціального захисту, Червоного Хреста, також там працюють психологи тощо», – зазначила вона.

Окрім цього, одразу на місці представники Укрпошти здійснюють виплати коштів евакуйованим з Херсонщини. Така виплата складає 3000 грн для дітей та осіб з інвалідністю, 2000 грн – для працездатних осіб.

«Також там працюють наші міжнародні партнери, які реєструють осіб для отримання відповідних допомог в майбутньому. Звичайно, в разі потреби надається гуманітарна допомога, це харчові продукти, засоби гігієни тощо. Тобто здійснюється комплексний підхід для надання допомоги евакуйованим людям з Херсонської області», – наголосила Оксана Єльчієва.

Як повідомляло Інше ТВ, Наслідки підриву Каховської ГЕС і підтоплення: Миколаївщина прийняла понад 1,1 тисячу херсонців, всередині області переміщено майже тисячу місцевих мешканців, – Кім (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube