Миколаївщина отримала спеціалізований медичний транспорт від іспанських благодійників (ФОТО)


06:3513.06.2023

У понеділок, 12 червня, під час візиту до Миколаєва, сучасний автомобіль передали депутат Конгресу Іспанії Мігель Анхель Гутіеррес Вівас, засновник Карлос Фернандес та команда організації «Help to Ukraine» й засновник благодійного фонду «Об’єднані заради перемоги» Василь Петров.

Разом з транспортом для потреб Миколаївської області передано два апарати штучної вентиляції легень, медичний одяг, медикаменти та засоби індивідуального захисту.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його заступник Юрій Гранатуров, начальник управління охорони здоровʼя ОВА Максим Безносенко та радник начальника ОВА Ігор Бурда обговорили з іспанськими партнерами подальшу співпрацю та координацію в роботі із забезпечення потреб населення.

Віталій Кім подякував за підтримку Миколаївщини з початку повномасштабної війни, особливо у забезпеченні потреб медичної галузі.

Також Максим Безносенко додав, що отримана допомога стане в пригоді при можливому погіршенні епідеміологічної ситуації через підрив російськими окупантами Каховської ГЕС.

Як повідомляло Інше ТВ, Лікарні Миколаївщини, Херсонщини та Дніпропетровщини стануть хабами при потенційних спалахах інфекційних хвороб – Віктор Ляшко побував у Миколаєві (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube