“НІБУЛОН” розпочав реформу структури агровиробництва


18:4012.06.2023

ТОВ СП «НІБУЛОН» ухвалило рішення про запровадження низки реформ, яка допоможе підвищити ефективність та прибутковість агровиробництва.

Як повідомили у пресслужбі компанії, таке рішення ухвалено з огляду на вплив війни на собівартість виробництва, збільшення логістичних та інших витрат, що впливає на прибутковість та не балансується ціною збіжжя на світових ринках. 

«Зміни торкнуться чотирьох ключових сфер, а саме: структури самого департаменту як у центральному офісі, так і на регіональному рівні, структури посівних площ, модернізації технологічних процесів виробництва (кардинальна зміна технології виробництва) та підвищення кваліфікації працівників», — уточнили в компанії.

Так, 12 виробничих філій «НІБУЛОНу» буде об’єднано в чотири кластери: Миколаїв, Черкаси, Центр і Кам’янець-Подільський. Процес кластерізації має на меті оптимізацію використання ресурсів завдяки централізації частини процесів, наприклад, закупівель, зменшення адміністративного навантаження на філії.

"НІБУЛОН" розпочав реформу структури агровиробництва 1
"НІБУЛОН" розпочав реформу структури агровиробництва 3

«Крім того, оптимізація торкнеться структури посівних площ, яка після ретельного аналізу стане більш виваженою, цілісною та однорідною на рівні регіонів. Керівництво агродепартаменту має намір робити ставку на традиційні культури з урахуванням регіональної специфіки, що дозволить збільшити врожайність по підприємству в цілому», — додали у «НІБУЛОНі».

Так, у Миколаївській області вирощуватимуть дві традиційні культури — пшеницю і ріпак. В інших регіонах робитиметься акцент на кукурудзі та соняшнику. Для деяких філій, які мають унікальну експертизу з вирощування сої, розглядається можливість збільшення посівів цієї культури як альтернативи соняшнику.

«Драйверами модернізації виробничих процесів слугуватимуть оновлення парку техніки та використання сучасних методів обробки ґрунту, зменшення кількості технологічних операцій, застосування елементів точного землеробства. Це дозволить підвищити швидкість проведення польових робіт, збільшити продуктивність, мінімізувати логістичні ланцюжки та знизити витрати на паливо та інші ресурси», — уточнили в компанії. 

Також очікується масштабна автоматизація процесів, яка охопить широке коло питань від обліку сільськогосподарського виробництва до контролю використання ресурсів.

Водночас компанія приділятиме особливу увагу підвищенню рівня кваліфікації працівників напряму. У планах компанії запровадження системи оцінки знань, програм розвитку та оновлення мотиваційних схем, що дозволить співробітникам збільшувати свій рівень доходу, кваліфікацію та ринкову вартість як спеціалістів.

До війни компанія «НІБУЛОН» обробляла 82 тис. га землі, володіла і управляла мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим у Миколаєві. «НІБУЛОН» експортувала переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь у більш ніж 20 країн світу. Крім того, компанія мала широку лінійку флоту (річковий, морський і змішаний).

Нагадаємо також: Контракт буде виконано: фахівці миколаївського «Суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» будуватимуть флот для українських прикордонників у Франції© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube