Миколаїв отримав додаткові 670 наборів дитячого харчування для родин ВПО (ФОТО)


15:4912.06.2023

Ресурсний центр громадських ініціатив в межах програми екстреної допомоги #SOSДІТИ за підтримки СОС Дитячі Містечка Україна закупив додаткову партію в 670 наборів дитячого харчування.

Про це повідомили в Ресурсному центрі громадських ініціатив, передає Інше ТВ.

Це 495 наборів з молочною кашею та 175 наборів з молочною сумішшю. Набори різні, можуть містити молочну кашу (3 шт) або суху молочну суміш (1 шт), а також печиво (2 шт.), дитяче пюре (5 шт.) і сік (5 шт.).

Всі набори вже передані у Міський центр соціальних служб Миколаївської міської ради для подальшої видачі родинам з дітьми та сім’ям ВПО, які найбільше цього потребують. Минулого тижня перші 39 миколаївських сімей вже отримали допомогу.

Окрім дитячого харчування, в межах програми родини з дітьми в Миколаєві також щомісяця отримують продуктові і гігієнічні набори. За підтримки донора також планується видача шкільних канцелярських наборів, які стануть в нагоді в новому навчальному сезоні.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївські родини з дітьми отримають 1100 безкоштовних наборів з гігієною і дитячим харчуванням (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube