Сьогодні, 11 червня, приблизно о 13:20 на проспекті Героїв України, неподалік зупинки громадського транспорту Плавбасейн, у Миколаєві сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобілів Jeep Grand Cherokee, під керуванням 31-річного водія , та Hyundai Accent, за кермом якого перебував 59-річний чоловік.
Про це повідомляє Поліція Миколаївської області у Фейсбуці.
Внаслідок зіткнення транспортних засобів 75 – річна пасажир Hyundai від отриманих тілесних ушкоджень загинула на місці пригоди. Водії значних травмувань не зазнали.
Слідчі кваліфікували подію за ознаками за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого».
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Поліцейські встановлюють причини та обставини автопригоди.
![У Миколаєві в ДТП загинула 75-річна жінка (ФОТО) 2 У Миколаєві в ДТП загинула 75-річна жінка (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/352818776_569227505401570_4461316884446290717_n.jpg)
![У Миколаєві в ДТП загинула 75-річна жінка (ФОТО) 4 У Миколаєві в ДТП загинула 75-річна жінка (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/352997329_569227528734901_707151201667778704_n.jpg)
![У Миколаєві в ДТП загинула 75-річна жінка (ФОТО) 6 У Миколаєві в ДТП загинула 75-річна жінка (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/353601583_569227578734896_9026369946116706703_n.jpg)