Сьогодні, 23 травня, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім особисто привітав воїнів нещодавно створеної 38-ї окремої бригади морської піхоти, а делегація мерії Миколаєва привезла подарунки до професійного свята морпіхів на Схід.
Про це повідомили Віталій Кім і мер міста Олександр Сєнкевич на свої телеграм-каналах, передає Інше ТВ.
«Сьогодні відзначають своє професійне свято морські піхотинці. Вдалось особисто привітати воїнів 38-ї окремої бригади морської піхоти. Бригада нещодавно була створена на основі 503-го окремого батальйону морської піхоти. У хлопців та дівчат професійний командир – Герой України, та досвідчені командири батальйонів, які знають, що робити. Морська піхота – це еліта.
Воїни, ви сила та незламність! Бажаю, щоб в бою все було легко. Бажаю гідно показати, що ви справді вмієте. Бажаю зустріти нашу Перемогу без втрат», – написав Кім в доповнення до фото.
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 2 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/1-442-1024x684.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 4 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/2-216-1024x684.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 6 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/3-161-1024x684.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 8 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/4-127-1024x684.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 10 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/5-102-1024x684.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 12 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/6-79-1024x684.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 14 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 13](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/7-59-1024x684.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 16 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 15](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/8-46-1024x684.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 18 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 17](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/9-39-1024x684.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 20 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 19](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/10-30-1024x684.jpg)
А делегація Миколаївської міськради відвідала морських піхотинців, які тримають фронт на східному напрямку, і передала 6 позашляховиків, які були придбані за рахунок міського бюджету в рамках програми підтримки ЗСУ. Також чотирьом захисникам вручили ордери на квартири, повідомив мер.
«Ще раз вітаю морських піхотинців зі святом! Бажаю вам міцного здоров’я і незламності духу. Залишайтесь вірними завжди – своїм побратимам, своїй родині і нашій країні. Пам’ятаємо кожного і кожну, хто зараз перебуває у російському полоні. Наша держава робить усе можливе і неможливе для вашого звільнення і повернення до родин. Шануємо усіх, хто віддав своє життя за волю українського народу», – додав Олександр Сєнкевич.
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 22 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 21](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/1-443-1024x682.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 24 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 23](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/2-217-1024x682.jpg)
![День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 26 День морської піхоти: як миколаївських морпіхів вітали Віталій Кім і мерія Миколаєва (ФОТО) 25](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/3-162-1024x682.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, сьогодні, 23 травня, Зеленський на фронті нагородив морпіхів (ФОТО).
Також повідомлялось День морської піхоти: рішення про створення Корпусу і відзнаки Президента України «За мужність та відвагу» (ВІДЕО)