Днями до закладів освіти Миколаєва буде передано 3 тис. рюкзаків із канцелярським приладдям для майбутніх першокласників від Дитячого фонду UNICEF.
Про це повідомили в управлінні освіти Миколаївської міськради, передає Інше ТВ.
Кожен наплічник містить повний набір канцтоварів необхідних для навчання: щоденник, зошити, фарби, пляшку для питної води, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці.
![Майбутні першокласники Миколаєва отримають від UNICEF рюкзаки зі шкільним приладдям (ФОТО) 2 Майбутні першокласники Миколаєва отримають від UNICEF рюкзаки зі шкільним приладдям (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/1-440-1024x768.jpg)
![Майбутні першокласники Миколаєва отримають від UNICEF рюкзаки зі шкільним приладдям (ФОТО) 4 Майбутні першокласники Миколаєва отримають від UNICEF рюкзаки зі шкільним приладдям (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/2-214-1024x768.jpg)
![Майбутні першокласники Миколаєва отримають від UNICEF рюкзаки зі шкільним приладдям (ФОТО) 6 Майбутні першокласники Миколаєва отримають від UNICEF рюкзаки зі шкільним приладдям (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/3-160-1024x683.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, з 15 квітня 2023 року розпочалась електронна реєстрація та прийом дітей до 1 класу закладів загальної середньої освіти Миколаєва на 2023-2024 навчальний рік.
Станом на початок травня заклади загальної середньої освіти міста отримали майже 1700 заяв від батьків, що складає 68% від прогнозованої кількості майбутніх першокласників.