У мене немає інформації, що Миколаїв може приєднатися до зернового коридору, – Кім


14:5522.05.2023

Попри заяви щодо можливості виходу іноземних суден з акваторії Миколаївського порту, фактично росіяни не дають цього зробити.

Про це сьогодні, 22 травня, на брифінгу в Media Center Ukraine – Ukrinform розповів начальник Миколаївської ОВА Віталій, Кім, передає Інше ТВ.

– З самого початку агресії Міністерство та Офіс працювали над тим, щоб Миколаїв долучити до зернового коридору. Попри заяви, які я чую, щодо виведення кораблів з акваторії миколаївської, на зараз офіційно немає у мене інформації, що Миколаїв може приєднатися до зернового коридору. Всі над цим працюють, але на зараз я офіційно підтвердити це не можу, – сказав Кім.

Начальник Миколаївської ОВА додав, що, на його думку, «всі судна, які хочуть вийти з акваторії Миколаївського порту, мають виходити, окрім російських та білоруських, які заарештовані, якщо вони у нас є».

– Але через загрозу росіянами з Кінбурнської коси і обстрілами останнього разу, коли ми намагались вивести дві баржі «НІБУЛОНу», це питання було на зупинці. Тобто у нас все готово, ми готові віддавати судна і іноземні, і наші, щоб вони вийшли в безпечний регіон, але це залежить від політичних рішень, – сказав начальник Миколаївської ОВА.

Як повідомляло Інше ТВ, РФ погодилась випустити турецькі судна з портів Миколаїв та Ольвія, зернова угода продовжиться ще на 2 місяці© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube