Гасіння поштових марок, виставка і майстер класи – все це проєкт “Вогні Півдня. Люди Маяки” у Миколаєві (ФОТО)


11:2521.05.2023

20 травня в Миколаївському музеї суднобудування і флоту відбулась виставка-презентація з підсумками першого етапу реалізації регіонального проєкту «Вогні Півдня. Люди-маяки» та з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв.

Організаторами заходу стали ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» за підтримки управління з питань туризму та курортів Миколаївської обласної військової адміністрації та Асоціації лідерів туризму Миколаївської області.

В рамках виставки-презентації «Вогні Півдня. Люди-маяки» відвідувачі змогли не тільки побачити художні роботи зі зображенням маяків Півдня України Олесі Сайковської, Наталі Степанюк, Олександри Удовицької, Світлани Бойкової-Калюжної, Олени Коркішко, Василя Нікітіна та інших художників, а й дізнатися про історичні факти та відомості про гідрографічні споруди – маяки Півдня України із фондів музею та особистих наукових досліджень (презентувала Тетяна Мітковська, завідувач Миколаївського музею суднобудування і флоту). Відбулась і фотовиставка Олега Марчука, журналіста і професійного фотографа, та креативних робіт авторів проекту «Міні-місто» Олександра Єрмолаєва й Артура Самкова.

Також в рамках заходу відбулось гасіння поштових марок “Маяки Півдня”. Авторкою одного малюнку стала майстриня Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Леся Сайковська, авторкою другої поштової марки – методистка ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» Руслана Сікаленко.

Окрім цього, мисткині ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса» провели цікаві майстер класи:  Жанна Максимова – з оздоблення пряників-маяків, Світлана Бойкова-Калюжна – з малювання маяків на керамічних магнітиках, Леся Сайковська та Олена Коркішко – з малювання брелоків з маяками.

Фото – керівниці ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса» Валентини Кривцової:

Як повідомляло Інше ТВ, Укрпошта презентувала поштовий блок “Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу” (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube