Понад 847 млн.грн. – в ДЕІ підрахували збитки довкіллю внаслідок російського обстрілу одного з підприємств Миколаєва


09:4711.05.2023

Наприкінці вересня 2022 року внаслідок обстрілу сталася пожежа на території Приватного підприємства «Бізнес центр «VITAHO» по вулиці Новозаводській у Миколаєві.

Внаслідок обстрілу були зруйновані складські приміщення підприємства, стався розлив та загоряння нафтопродуктів, також горіли автомобільні шини.

У Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу підрахували суму збитків довкіллю, спричинену руйнуваннями, передає Інше ТВ.

Державними інспекторами проведено обстеження та встановлено, що будівельними відходами засмічено земельну ділянку загальною площею 8 000 кв м. Також встановлено, що внаслідок пожежі вигоріло 200,5 т нафтопродуктів та 145,4 т автомобільних шин, це спричинило забруднення атмосферного повітря продуктами горіння. Через розлив нафтопродуктів було забруднено земельну ділянку площею 500 кв м.

За результатами розрахунків загальна сума збитків довкіллю становить 847,2 млн гривень.

Війна в Україні – питання екологічної безпеки та спільного майбутнього. Це перший за останні 20 років міжнародний конфлікт із такою значною шкодою довкіллю, підкреслили в ДЕІ Південно-Західного округу.

Як повідомляло Інше ТВ, 5 травня Держекоінспекція обстежила територію навколо зруйнованої російською ракетою будівлі Миколаївської ОВА – підрахунки шкоди довкіллю будуть пізніше (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube