Пісні війни. Imagine Dragons в пісні Crushed розповіли історію 14-літнього хлопця з Миколаївщини (ВІДЕО) 


22:0210.05.2023

Культовий американський рокгурт Imagine Dragons представив кліп на пісню Crushed, який був знятий в Україні.

У емоційній відеороботі музиканти просто розчулили до сліз історією 14-річного підлітка з Миколаївської області.

Про це повідомляє «ТСН», передає Інше ТВ.

Зокрема, село Сашка перебувало в окупації. Допоки ЗСУ не звільнили Новогригорівку, російські окупанти безпощадно знищували все навколо. Саме історію Сашка гурт Imagine Dragons показав у новому кліпі.

“Історія Сашка розриває серце, як і тисячі подібних історій людей, що відчайдушно потребують допомоги. Навіть сьогодні сім’я Сашка живе без електропостачання та не може користуватись жодними іншими комунальними послугами. Ми сподіваємося, що люди скористаються можливістю зробити внесок через UNITED24 та поділяться інформацією задля відбудови України”, — зазначив соліст колективу Ден Рейнольдс.

Загалом, кліп знімали в Україні. Відеоробою займався кліпмейкер Тай Арнольд, який під час війни приїжджав до України та привозив гуманітарну допомогу.

“Я провів зиму в Україні, доставляв продукти людям, які цього потребували. Я постійно спілкувався з учасниками гурту на тему побаченого, і вони швидко запропонували зняти відеокліп, який би відображав емоції простих українців, що страждають від війни. Під час подорожей я зустрів Сашка, який пережив місяці обстрілів. Нещодавно він повернувся до рідного села і побачив, що воно повністю зруйноване. Це відео частково показує те, що пережив Сашко і що продовжують переживати тисячі інших українців щодня”, – розповів Тай Арнольд.

Відеокліпом Imagine Dragons хочуть привернути увагу світу до війни в Україні, а також зібрати кошти для відбудови країни.

Як повідомляло Інше ТВ, 12 пісень війни – «Пісні незламної України»: премія Yuna оголосила переможців 2023 (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube