За рахунок коштів, отриманих від «оренди» VIP-камер, у Миколаївському СІЗО відремонтували ще одну. І показали (ФОТО)


19:2910.05.2023

У травні 2020 року Міністерство юстиції України запровадило експериментальний проєкт платної послуги з надання поліпшених побутових умов та харчування особам узятим під варту у слідчих ізоляторах.

У рамках цього проєкту в ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор» було обладнано дві платні камери.

За рахунок коштів, які установа отримує внаслідок реалізації проєкту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов та харчування особам, узятим під варту, проводяться ремонти камерних приміщень із загальними умовами утримання.

Так, за рахунок вищезазначених коштів, завершено ремонт ще однієї камери, розрахованої для утримання 8 осіб.

Як повідомили в ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор», загалом за період дії цього проєкту проведено ремонт 15 камерних приміщень режимних корпусів (чим поліпшили умови тримання 43 ув’язненим) із дотриманням встановлених норм жилої площі на одну особу та інших санітарно-гігієнічних вимог чинного законодавства. Також проведено ряд ремонтних робіт в інших приміщеннях сектору максимального рівня безпеки, відділення господарчого обслуговування.

Як повідомляло Інше ТВ, з 1 серпня 2020 року у СІЗО Миколаєва відкрили одну платну камеру на двох. Вартість перебування в такій камері на одну особу на той момент становило: за 1 добу – 452 грн.; за тиждень – 1540 грн.; за місяць – 3666 грн.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube