У Миколаєві в Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу вшанували подвиг героїв-ліквідаторів (ФОТО, ВІДЕО)


12:4626.04.2023

26 квітня — це пам’ятний та водночас скорботний день для нашої держави: річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Ця трагедія забрала життя багатьох людей та заподіяла непоправної шкоди здоров’ю тим, хто був в епіцентрі аварії, а також тим, хто відчайдушно ліквідовував її наслідки. А природа в зоні ураження ще й досі не відновилась.

Українці пам’ятають, усвідомлюють та розуміють, що таке атомне лихо, та якої біди може наробити надзвичайна ситуація на атомній електростанції.

Тож сьогодні, аби вшанувати подвиг героїв-ліквідаторів, згадати полеглих, а також ще раз привернути увагу цивілізованого світу до питання атомної безпеки, ліквідатори аварії на ЧАЕС, родичі загиблих внаслідок катастрофи, співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, ветерани служби, представники органів влади, силових структур, мешканці міста зібрались біля пам’ятника «Скорботний янгол Чорнобиля».

Як повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, усі присутні згадали події тих днів, причетні до ліквідації розповіли про страшні наслідки, які побачили на власні очі на місці трагедії. А також вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Зараз теж існує загроза атомної катастрофи, але вже через російське вторгнення в Україну. Як повідомляло Інше ТВ, МАГАТЕ виявило великі пошкодження приміщення 4-го енергоблоку Запорізької АЕС.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube