Миколаївський муздрам поїхав на міжнародні театральні гастролі


17:2316.04.2023

Напередодні Великодня наші артисти вирушили на гастролі до Польщі, адже Миколаївський національний академічний укр.театр драми та музичної комедії був запрошений до участі у ювілейному Міжнародному фестивалі українського театру «Схід-Захід», який відбудеться з 17 по 24 квітня у місті Кракові.

Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Фестиваль «Схід-Захід» наразі є найбільшим і поки що єдиним фестивалем, що представляє мистецтво українського театру в Польщі та Європі. Його мета – підтримка та популяризація українського театру у світі, а також створення платформ для культурного обміну. У 2023 році фестиваль проходить під девізом «Мистецтво під кулями».

Миколаївський театр представить на фестивалі виставу за п’єсою Марини Смілянець “Старший брат”. Режисер-постановник – заслужений артист України Сергій Чверкалюк, художник – Тетяна Чухрій, в ролях – (вони ж автори музики і текстів пісень, які виконують у виставі) – Іван Знахаренко, Іван Гобокан.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївський академічний художній драматичний театр підписав меморандуми з двома театрами (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube