14:0016.04.2023

14-16 квітня китайський Сіань приймав перший Кубок світу зі стрибків у воду, в якому взяли участь українські спортсмени.

І кістяк команди склали вихованці саме миколаївської школи стрибків у воду, більшість яких зараз виступають за команди інших областей.

Зокрема, Олег Колодій і Олексій Середа тепер представляють Луганську область, Ксенія Байло – Київську, тільки Данило Коновалов зберіг «миколаївську прописку».

Як вони виступили, повідомили у Федерації України стрибків у воду, передає Інше ТВ.

Так, Ксенія Байло з Миколаєва та Соф’я Есман з Луганську на дебютному своєму Кубку світу у синхронних стрибках з вишки серед жінок зупинилися за крок від п’єдесталу. Українки, які були наймолодшими у цьому фіналі, набрали 271.74 бали.

Кубок світу зі стрибків в воду в китайському Сіані: успіхи вихованців миколаївської школи (ФОТО, ВІДЕО) 1

Миколаївець Олексій Середа та киянин Кірілл Болюх, які були наймолодшими у фіналі синхронних стрибків з вишки, стали бронзовими призерами, набравши у підсумку 395.01 бали.

Олег Колодій та Данило Коновалов посіли 5 місце на етапі Кубка світу у синхронних стрибках з трампліну. Для миколаївців це був дебютний старт у такому складі. Наші хлопці за свою програму отримали 378.99 бали.

Також на дебютному для себе Кубку світу зі стрибків у воду миколаївець Данило Коновалов на 3-метровому трампліні посів високе 8 місце, набравши суму 392.55 бали.

А сьогодні, 16 квітня, миколаївець Олексій Середа виборов срібну медаль на Кубку світу зі стрибків у воду. 17-річний спортсмен в індивідуальних стрибках з вишки набрав 518.30 бали, що є рекордною сумою для нього.

Як повідомляло Інше ТВ, у березні цього року миколаївські стрибуни в воду на Кубку України показали гарний результат: «золото» Данила Коновалова і «бронза» Максима Мірзи (ФОТО)