На Миколаївщині прокуратура через суд вимагає ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище на території Костянтинівської територіальної громади (ФОТО)


15:0314.04.2023

Миколаївська окружна прокуратура до Миколаївського окружного адміністративного суду пред’явила позов в інтересах держави до Костянтинівської сільської ради про визнання протиправною бездіяльність та зобов’язання вжити заходів до ліквідації несанкціонованого звалища твердих побутових відходів, розташованого поблизу с. Костянтинівка Миколаївського району.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Прокуратурою встановлено, що внаслідок неконтрольованого вивезення сміття поблизу населеного пункту утворилося стихійне сміттєзвалище твердих побутових відходів. Проте, сільською радою при наявності повноважень не вживаються заходи до ліквідації несанкціонованого звалища.

Ураховуючи, що несанкціоновані гори сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на здоров’я людей, адже вони, на відміну від полігонів, не є спеціалізовано обладнаними, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.

Наразі судом відкрито провадження у справі, її розгляд триває.

Як повідомляло Інше ТВ, в жовтні 2022 року Вознесенська окружна прокуратура Миколаївської області до Миколаївського окружного адміністративного суду пред’явила позов в інтересах держави до Южноукраїнської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язати вжити заходів до ліквідації несанкціонованого звалища твердих побутових відходів, розташованого в межах смт Костянтинівка Южноукраїнської територіальної громади.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube