На Миколаївщині біля храмів на Великдень будуть чергувати понад 600 правоохоронців і військових. Але поліція закликає вірян брати участь в богослужіннях онлайн


13:1314.04.2023

На території Миколаєва та області під час святкування Великодніх свят охорону публічного порядку і безпеки у посиленому режимі здійснюватимуть понад 600 поліцейських, представників добровольчих формувань територіальних громад та військових біля 199 храмів.

Про це повідомили в поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

Поліція закликає мешканців регіону бути відповідальними та дотримуватись вимог воєнного стану й правил комендантської години і звертає увагу, що на Великдень на території Миколаївщини комендантська година діє з 00:00 до 05:00.

«Просимо вірян утриматися від масових зборів у культових спорудах, мінімізувати присутність на святкових богослужіннях, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та ракетної небезпеки.

Закликаємо громадян дослухатись рекомендацій, залишатись вдома і брати участь у богослужіннях онлайн», – також йдеться в повідомленні поліції.

Як повідомляло Інше ТВ, «Жоден з українських політиків не мали і не мають контролю щодо позиції та рішень Церкви» – звернення Предстоятеля Православної Церкви України (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube