Щастить, коли є кому поповнювати втрачене: міжнародні партнери передали ноутбуки для органів місцевого самоврядування Миколаєва (ФОТО)


10:3514.04.2023

Міжнародні партнери передали ноутбуки для працівників ЦНАПу та інших органів місцевого самоврядування Миколаєва.

Про це повідомили в Агентстві розвитку Миколаєва, передає Інше ТВ.

«Це 75 ноутбуків ASUS X515EP на загальну суму 2 673 750 грн. Техніка вже розподілена поміж працівників Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради , управлiння Земельних Ресурсiв Миколаївської Мiської Ради та інших структурних підрозділів Миколаївської міської ради. Обладнання придбане за кошти Агентства США з міжнародного розвитку USAID Україна в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East)», – йдеться в повідомленні Агентства.

Як повідомляло Інше ТВ, у Миколаївській міській раді на початку лютого 2023 року після інвентаризації виявили нестачу техніки на 2,8 млн грн. Причому ця техніка зникла в період після початку повномасштабного російського вторгнення в лютому 2022 року і до грудня 2022 року.

Також повідомлялось, що за охорону будівлі Миколаївської міськради, з якої зникла оргтехніка майже на 3 млн.грн., мерія заплатила понад 1,7 млн.грн.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube