У Миколаєві взяли під варту військовослужбовця, який убив двох людей та підпалив будинок, щоб приховати сліди злочину


18:1109.04.2023

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Галиною Подзігун обрано запобіжний захід 29-річному військовослужбовцю однієї з частин, підозрюваному у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п.1 ч.2 ст.115, ч.2 ст.194 КК України, пише прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.

Відповідно до матеріалів клопотання, в ніч з 05.04.23 на 06.04.23 року, підозрюваний знаходячись на території домоволодіння в одному з сіл Херсонської області, перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння, спричинив двом іншим військовослужбовцям тілесні ушкодження, внаслідок чого вони загинули. Відповідно до висновків експертизи, смерть настала в результаті вогнепальних поранень.
В подальшому, з метою знищення слідів злочину, здійснив підпал домоволодіння.

Прокурор в обґрунтування ризиків зазначав, що підозрюваний може переховуватись від слідства та суду, незаконно впливати на свідків, перешкоджати провадженню іншим чином вчинити інше кримінальне правопорушення.

Підозрюваний зазначав, що не пам’ятає тих подій, проте, якщо зазначенні дії з його боку дійсно мали місце, то він не заперечує проти задоволення клопотання. Захисник підтримав позицію свого клієнта.
За результатами розгляду, слідчий суддя Галина Подзігун ухвалила обрати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою, без можливості внесення застави.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube