Сьогодні, 7 квітня, до МКП «Миколаївводоканал» завітали представники міжнародної організації Save the Children in Ukraine.
Фахівці надали підприємству неабияку допомогу: засувки чималого діаметру, хомути, кілька кілометрів труб. Все це згодиться під час ремонту водопровідних чи каналізаційних мереж.
Про це повідомляють в МКП «Миколаївводоканал», передає Інше ТВ.
– «Солона» вода, яку комунальники вимушено подають миколаївцям, дуже корозійна, а тому на сьогодні маємо чималі збитки. Відновлення мереж в місті обійдеться в мільярди гривень, – зазначив комерційний директор міського комунального підприємства «Миколаївводоканал» Дмитро Ганіченко. – Тож будь-яка допомога лише полегшує наше завдання.
![Километри труб, хомути, засувки: «Миколаївводоканал» отримав допомогу від Save the Children in Ukraine 2 Километри труб, хомути, засувки: «Миколаївводоканал» отримав допомогу від Save the Children in Ukraine 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/04/1-112-1024x867.jpg)
![Километри труб, хомути, засувки: «Миколаївводоканал» отримав допомогу від Save the Children in Ukraine 4 Километри труб, хомути, засувки: «Миколаївводоканал» отримав допомогу від Save the Children in Ukraine 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/04/2-57-1024x814.jpg)
![Километри труб, хомути, засувки: «Миколаївводоканал» отримав допомогу від Save the Children in Ukraine 6 Километри труб, хомути, засувки: «Миколаївводоканал» отримав допомогу від Save the Children in Ukraine 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/04/3-45-1024x832.jpg)
![Километри труб, хомути, засувки: «Миколаївводоканал» отримав допомогу від Save the Children in Ukraine 8 Километри труб, хомути, засувки: «Миколаївводоканал» отримав допомогу від Save the Children in Ukraine 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/04/4-30-1024x764.jpg)
![Километри труб, хомути, засувки: «Миколаївводоканал» отримав допомогу від Save the Children in Ukraine 10 Километри труб, хомути, засувки: «Миколаївводоканал» отримав допомогу від Save the Children in Ukraine 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/04/5-22-1024x728.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, «Миколаївводоканал» за допомогою Посольства Данії завершив етап реконструкції на очисних спорудах каналізації (ФОТО)