Миколаївщина забезпечила майже 4,3 млрд. грн. надходжень до бюджету за 1 квартал 2023 року


15:5906.04.2023

В умовах воєнного стану платники податків Миколаївщини відповідально ставляться до виконання фінансових зобов’язань перед державою. Сумлінно сплачуючи податки, вони підтримують економічну стабільність країни та її обороноздатність.

Так, у першому кварталі 2023 року, до бюджетів усіх рівнів забезпечено майже 4,3 мільярди гривень податків і зборів. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Ігор Кузьмін.

Зокрема, до державної скарбниці надійшло 1,5 млрд  грн, що на 109,3 млн грн більше, ніж у аналогічному періоді 2022 року, до місцевих бюджетів – майже 2,8 млрд грн,додатково забезпечено 715,4 млн гривень.

Серед найбільших джерел наповнення бюджетів – податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю, військовий збір та акцизний податок.

Що стосується єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, то у січні – березні 2023 року роботодавці Миколаївщини сплатили до пенсійного і соціальних фондів 2,9 млрд грн, що на 919,1 млн грн більше, ніж у січні – березні 2022 року.

«Я щиро дякую усім платникам за розуміння важливості сплати податків до бюджету. Таким чином держава отримує кошти для соціального захисту громадян та постійної фінансової підтримки Збройних сил України задля наближення нашої Перемоги. Разом переможемо!», – зазначив Ігор Кузьмін.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube