Троє ветеранів з Миколаївщини отримали відшкодування на ведення бізнесу


06:0618.03.2023

З Миколаївської області 3 ветеранів-підприємців отримали відкшодування 20 тисяч на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Про це повідомили в Українському ветеранському фонді, передає Інше ТВ.

«Ветерани, а також їхні близькі родичі, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, можуть отримати кошти без конкурсу та збору документів за 10 днів після погодження заявки.

Це чудова можливість розпочати чи розвинути власну справу. Нею можуть скористатись ветерани, їхні близькі, а також родини загиблих захисників і захисниць.

Ви можете придбати сільськогосподарське знаряддя, засоби захисту рослин, теплиці, поливні системи, насіння, доїльні апарати, маслобійні, інкубатори, генератори, комбікорми, поїлки, годівнички, ноутбуки та все, що необхідно.

Як це працює:

заповніть заявку на сайті: https://20000.mva.gov.ua/;

додайте копії документів (паспорт+прописка, виписку чи витяг з ЄДР про ФОП, чек покупки, яку ви зробили після 24 лютого;

отримаєте кошти протягом 10 днів після схвалення заявки.

Не гайте часу і подавайтесь сьогодні, щоб отримати необхідну підтримку та розвинути свій бізнес. Український ветеранський фонд уже допоміг 162 ветеранам та їхнім родинам з усієї України.

Деталі про програму за посиланням: https://veteranfund.com.ua/projects/20000-2/. Програма діє до завершення воєнного стану», – йдеться в повідомленні Українського ветеранського фонду.

Як повідомляло Інше ТВ, Більшість українських ветеранів хочуть мати власний бізнес – опитування

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Троє ветеранів з Миколаївщини отримали відшкодування на ведення бізнесу' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube